Hakkımızda

Hakkımızda

30 Yıllık Tecrübe ile Kaliteli İşçilik

Çalışkan Mekanik, 1991 yılında kurulan ve 30 yılı aşkın süredir mekanik tesisat alanında faaliyet gösteren bir firmadır. Firmamız, ısıtma, soğutma, endüstriyel havalandırma, proses havalandırma, yangın tesisatı ve endüstriyel tesisat gibi alanlarda uzmanlaşmış kadrosu ile hizmet vermektedir. Çalışkan Mekanik, kaliteli malzeme kullanımı, profesyonel işçilik ve bilgi birikimi ile sayısız projenin uygulayıcısı olmuştur. Firmamız, proje yapımı ve proje yüklenimi, danışmanlık, malzeme satışı ve satış sonrası hizmet gibi birçok alanda başarılı bir şekilde faaliyet göstermektedir.
0 +
Tamamlanan Proje
0
Mutlu Müşteri
0
Yıllık Deneyim
0 %
Kaliteli Üretim

Makser Basınçlı Hava Makinaları ve Sistemler

Çalışkan Mekanik, 2019 yılında Makser Basınçlı Hava Makinaları adıyla bir kompresör satış, kiralama ve servis şirketi kurmuştur. Bu şirketimiz, endüstriyel tesisat, basınçlı hava sistemleri, yangın tesisatları, teknik tesisat, altyapı borulama sistemleri ve PE 100 polietilen servis hizmetleri gibi alanlarda da faaliyet göstermektedir.

Airnet Basınçlı Hava Tesisatı

Hafif malzemeler ve modüler teknoloji ile üretiminizi etkilemeden tesisatınızı değiştirme ve genişletme avantajı sunmaktadır. Uçtan uca verimli ve sürdürülebilir hava için anahtar teslim çözümler sunuyoruz. Profesyonel ekip ve ekipmanlar ile başlangıçtan, kullanım noktasına kadar gelen basınçlı havanın sızıntı ve kayıp olmadan ulaştırabilecek tesisat için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Boru Yaka

Boruya yaka açma konusunda geniş bir ürün yelpazesi ile hizmet sunmaktadır. Bu hizmetler arasında, paslanmaz kollektör (manifold), paslanmaz tee, paslanmaz inegal tee, kaynak, orbital kaynak ve orbital boru kesme hizmetleri bulunmaktadır. Şirket, bu hizmetleri gerçekleştirirken en yüksek kalite standartlarını takip etmektedir.

Boru Yaka, gelecekte de büyümeye ve gelişmeye devam etmeyi hedeflemektedir. Şirket, bu hedefe ulaşmak için yeni teknolojilere yatırım yapmayı ve müşteri odaklı yaklaşımını sürdürmeyi planlamaktadır.

Boru Yaka, boruya yaka açma konusunda uzmanlaşmış, güvenilir ve kaliteli bir kuruluştur. Şirket, müşterilerine mükemmel hizmet sunmak için sürekli olarak çalışmaktadır.

Profesyonel Kadro, Satış Sonrası Hizmetler

Çalışkan Mekanik, profesyonel kadrosu ile satış, kurulum ve satış sonrası hizmetler kapsamında garanti içi ve garanti dışı bakım ve periyodik bakım ve onarım hizmetlerini sunmaktadır. Firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Trust Your Plumber To Get It Right, And On Time

Integer primis posuere eros letius mauris torquent. Laoreet cursus pulvinar maecenas facilisi fames porta tortor semper. Odio neque est libero aliquam augue dictum dictumst tristique.

Sertifikalarımız

ISO 9001 ÇALIŞKAN (18.08.2024)
ISO 14001 ÇALIŞKAN (18.08.2024)
ISO 45001 ÇALIŞKAN (18.08.2024)

Vizyonumuz

Mekanik tesisat alanında lider bir firma olmak ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermek.

Misyonumuz

Kaliteli malzeme kullanımı, profesyonel işçilik ve bilgi birikimi ile müşteri memnuniyetini sağlamak.

Hedeflerimiz

  • Mekanik tesisat alanındaki teknolojik gelişmeleri takip ederek, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermek.
  • Müşterilerimizin güvenilir ve kalıcı bir çözüm ortağı olmak.
  • Sektörde lider bir firma olmak.

İletişim Formu

İletişim formunu doldurarak bize hızlıca ulaşabilirsiniz.